ניקוי בריכות - המדריך המקוצר

ניקוי בריכות הוא אינו עוד ניקוי סטנדרטי, הוא דורש מכם מאמץ פיזי וגם הוצאה כספית לא מבוטלת. לעתים אנו נעזרים בכוח עזר חיצוני המציע שירותי ניקיון מהירים באמצעות כוח אדם המגיע למקום ומנקה באופן קבוע את הבריכה. לעתים מדובר במכונות שטיפה המאפשרות לכם ניקוי יסודי של הבריכה. מבין שלל הפתרונות הקיימים בשוק, חברת קרשר שלדן מציעה את מגוון הפתרונות הגדול ביותר לניקוי בריכות שחיה במגזר העסקי, וכן פתרונות נוספים לשטיפת מכוניות, שטיפת משטחים מסחריים וציבוריים, בתי קפה ועוד. בנוסף, עבור המגזר העסקי, ניתן למצוא אינספור פרונות לשימוש ביתי הכוללים מכשירי קיטורית על בסיס אדי קיטור, מכונות שטיפה בלחץ מים חמים או קרים, מטאטא חשמלי נטען ועוד. אתם מוזמנים לבקר בקטלוג מכונות שטיפה Karcher לצפיה במגוון המוצרים של המותג.

 ניקוי בריכות - ידני או אוטומאטי?

לניקוי בריכות אוטומאטי יש את היתרונות שלו - הוא יסודי מאוד, מהיר, אינו מצריך התערבות של כוח אדם (וכמו כן חוסך מכם כסף לשלם לעובדים בניקוי הבריכה). עם זאת, הוא נחשב פתרון מזהם סביבתי יחסית, שכן ישנם מכונות לניקוי בריכותה כוללות רובוטים חשמליים לבריכה המנקים את עומק הבריכה והמשטח הפנימי ודורשים לא מעט וואט וחשמל לאורך זמן.

לניקוי בריכות ידני גם יש את היתרונות והחסרונות שלו - מצד אחד, מדובר בפתרון שניתן לווסת בהתאמה אישית, ולהנחות את העובדים בדיוק היכן ואיפה לנקות. עם זאת, החסרון שלו הוא בכך שהוא מצריך מכם הוצאה כספית לא מבוטלת, וזמן יקר שאתם מבזבזים בהנחיה, תפעול ותחזוק שירותים לניקוי.

אז מה עושים?

כדאי לכם להחליט מראש בעיקר לפי שיקולים כספיים מהו הפתרון הטוב ביותר עבורכם לניקוי של הבריכה. בכל מה שתבחרו - בהצלחה וניקוי יסודי ואיכותי!