מכשירי מלח

 מכשירי מלח

 מכשירי מלח לסינון וטיהור מי הבריכה הוא מוצר חשוב כיוון שהרבה פעמים המים עומדים לזמן ממושך וצריך לעשות להם רענון וסינון לשם כך יש את מכשירי מלח שיכולים בהחלט לסייע בתחום זה. אם אינכם יודעים איזה סוג מכשירי מלח קיימים בשוק או מה מתאים בדיוק, ומה השימוש הנכון בהם , לשם כך יש את המומחים בתחום אשר יכולים לסייע ולהמליץ על מכשירי מלח איכותיים ואשר עושים את העבודה בצורה הטובה ביותר.  

 

מכשירי מלח

 

מכשירי מלח עוזרים לייצר כלור, שהוא למעשה כלור טבעי ולא כלור מלאכותי, בתוך בריכות שחייה, הן בריכות שחייה ביתיות והן בריכות שחייה ציבוריות. אך מדוע יש צורך לייצר כלור טבעי בתוך בריכת השחייה ולא להוסיף כלור מלאכותי, כפי שהתרגלנו כבר באין ספור בריכות? הסיבה לכך קשורה לבריאותנו. ישנם לא מעט אנשים אשר רגישים לכלור ורגישים לכימיקלים נוספים אשר מוסיפים למים של בריכות שחייה. לעתים הרגישות הזו היא אלרגיה של ממש, ולא פעם היא חזקה ומשמעותית יותר כאשר מדובר בילדים. לעומת כימיקלים אלו ולעומת הכלור המלאכותי, שיש לו גם ריח לוואי חזק וחריף מאוד, הכלור הטבעי, המיוצר על ידי מכשירי מלח בעקבות פירוק המלח בתוך המים, אינו גורם לגירויים. יתרון אחד של זה מתבטא בין היתר שאפשר להשאר עם עיניים פקוחות בתוך המים ולשחות עם עיניים פקוחות מבלי לחשוש שהעיניים יצרבו או יסבלו מגירויים שונים במים. יתרון נוסף הוא שמכשירי מלח עוזרים לייצר כלור במים שאין לו את הריח החריף והמוכר לרעה של כלור מלאכותי סטנדרטי בו משתמשים בבריכות רבות.

מכשירי מלח הפכו, אם כן, לנפוצים אצל יותר ויותר בעלי בריכות אשר רוצים להנות מחוויית שחייה איכותית ונעימה בתוך הבריכה שלהם, מבלי לפגוע בבריאותם או בבריאות ילדיהם. יתרון נוסף של התקנת מכשירי מלח בתוך בריכות הוא דווקא היתרון הכלכלי שלהם. אין צורך לקנות כלור ולהוסיף אותו לבריכה באופן קבוע כך שלאחר בערך שנתיים קניית מכשירי מלח היא השקעה שמחזירה את עצמה והופכת את העסקה למשתלמת יותר משום שהיא אף תעזור לכם לחסוך כסף בעתיד.

מכשירי מלח למעשה חשובים כל כך משום שהם עוזרים לחטא את המים, לאחר שהמלח מתמוסס במים ונהפך לכלור. כאמור לעיל, לעומת הכלור המלאכותי או התעשייתי לכלור הטבעי המיוצר על ידי מכשירי מלח אין ריח לוואי חזק והוא אינו גורם לצריבות שונות. למי שחושש כי המים יהיו מלוחים מדי בעקבות הוספת מכשירי מלח, כדאי לזכור שכמות המלח במים היא עודנה נמוכה מאוד כך שאין השפעה על איכות המים. כך שאם יש לכם בריכת שחייה פרטית בהחלט שווה להתעניין לרכוש עבורה מכשירי מלח.

לקריאה נוספת:

כיסוי לבריכת שחיה

כלור לבריכות

משאבות לבריכות שחיה