בריכות עיליות

 בריכת שחייה פרטית בבית היא דבר שהיה נהוג לראות בגדר מותרות בשנים עברו, אך כיום ניתן להתקין בחצר הבית בריכות עיליות ובכך להוזיל משמעותית את העלות שלהן בכלל ואת עלות ההתקנה בפרט, כך שגם אתם יכולים היום להרשות לעצמכם בריכת שחייה פרטית בחצר הבית שלכם.

בריכות עיליות הן חלק מסוגים שונים של בריכות שחייה אלטרנטיביות שניתן להתקין כיום בחצר, בקלות, ביעילות ובמהירות ביחס להתקנה של בריכות השחייה המסורתיות. התקנה של בריכות עיליות היא התקנה קלה יותר ומהירה הרבה יותר. הסיבה הראשונה לכך היא המאפיין החזותי שלהן. בריכות עיליות נקראות כך משום שהן מותקנות על פני השטח ולכן אין צורך להכין תשתית ולחפור באדמה כדי להתקין אותן. המתקין מגיע עם הבריכה ומתקין לכם את הבריכה במיקום הרצוי לכם בחצר הבית, התקנה שלוקחת מספר שעות בודדות. כך אתם גם חוסכים את העלות הגבוהה הכרוכה בחפירת בור וגם את שעות העבודה הרבים שיכולים להתארך לשבועות ואף חודשים, בהתקנה של בריכת שחייה רגילה.

כמו כן, בריכות עיליות הן פרקטיות מאד גם בעבורכם, המשתמשים בהן. בריכות עיליות, בניגוד לאלה הרגילות, הן בריכות שחייה ניידות אותן אפשר לנייד ממקום למקום על פי רצונכם. בעונת קיץ אחת למשל, אתם יכולים להעביר את הבריכה ממקום למקום בחצר על פי מצב הרוח שלכם או על פי מצב השמש. זה כמובן מצריך מכם לרוקן את המים, אך זה דבר שלא ניתן לעשות כלל עם בריכת שחייה נייחת. זאת ועוד, הניידות של בריכות עיליות מאפשרת לכם גם להעביר אותן כתובת במידה ואתם עוברים דירה, דבר שגם כן לא ניתן לבצע כשיש לכם בריכת שחייה רגילה וכך אתם יכולים להנות מהשקעה תקציבית ארוכת טווח לשנים רבות, ללא כל קשר היכן אתם מתגוררים. גם אם עברתם מבית פרטי לדירה עם גג, אפשר בהחלט למקם בריכות עיליות גם בגג או במרפסת של הבית החדש.

ואל לשכוח כי בריכות עיליות הן גם זולות משמעותית מבריכות השחייה הרגילות, ההתקנה שלהן זולה יותר ואתם בהחלט יכולים להרשות זאת לעצמכם בקיץ הבא.